• 2023/2024

• Świetlicą kieruje Pani Kornelia Lemecha

Godziny pracy świetlicy:  poniedziałek-piątek   11.30-15.00

STYCZEŃ

Uczniowie w stylu karnawałowym bawili się i tworzyli. Znalazł się czas na posłuchanie bajek w języku ukraińskim, czy przygotowanie mask karnawałowych. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, własnoręcznie przygotowywały ozdoby z kolorowych koralików (prasowanek).

GRUDZIEŃ

Grudzień na świetlicy był bogaty w prace plastyczne naszych uczniów, dzieci  przygotowały wiele ozdób choinkowych, kartek i upominków dla bliskich. W między czasie przypominaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i znane świąteczne piosenki, czy układaliśmy wigilijne menu. Czas upłynął również na wspólnych zabawach, grach i nauce.

ANDRZEJKI

Wróżka prawdę Ci powie:)

Malujemy, gramy, tworzymy biżuterię, uczymy się tabliczki dzielenia i mnożenia grając w karty:), gramy w szachy, rozwiązujemy zagadki, gimnastykujemy się, ćwiczymy koordynację...