• 2023/2024

• W dniu 24 listopada 2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W bibliotece przygotowano wystawkę książek poświęconą bajkowym misiom.

Dzieci z klas I-III przyniosły swoje ulubione maskotki i wysłuchały fragmentu bajki o Kubusiu Puchatku czytanej przez uczennicę Zuzannę Siwik. Uczennice klasy siódmej przeprowadziły quiz ze znajomości bajek o misiach.

Następnie wszyscy uczniowie wzięli udział w konkurencjach sportowych z wykorzystaniem maskotek misiów po czym bawili się przy piosenkach ,,Gummy Bear”, ,,Jadą , jadą misie”. Na zakończenie zabawy uczniowie wykonali pracę polegającą na kolorowaniu postaci bajkowego niedźwiadka.

Wiesława Lewandowska