• 31 finał WOŚP

• Dzięki Waszym sercom i wsparciu nasi szkolni wolontariusze zebrali

w tym roku 2520 złotych!!!  DZIĘKUJEMY !!!

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

• Nowa galeria ZABAWA KARNAWAŁOWA została dodana do albumu fotograficznego

20 stycznia odbyła się w naszej szkole "Choinka", czyli zabawa karnawałowa polączona z charytatywnym kiermaszem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Turniejem Piłki Nożnej. Dzięki zaangażowaniu uczniów (brawo nasi animatorzy z klasy ósmej!) oraz rodziców spedziliśmy ten czas na energicznych zabawach po których mogliśmy kosztować słodkich pyszności.  Turniej piłki nożnej wzbogaciła wizyta gości ze szkół
            z Borek oraz Sorkwit, także emocji sportowych w duchu gry fair play nie zabrakło:)

Podczas zabawy został wykorzystany sprzęt #LabolatoriaPrzyszlosci

• SPEKTAKLE PROFILAKTYCZNE

• Uczniowie klas 1-4  mieli dzisiaj okazję do obejrzenia spektaklu "Zaczarowany eliksir". Perypetie dwójki zwierzęcych przyjaciół rozbawiły widownię, ale i pozwoliły na przypomnienie ważnych zasad bezpiecznego zachowania, dobrych manier oraz zdrowego żywienia.   Z kolei chwilę przed feriami uczniowie klas 4-8 mieli okazję do refleksji nad sposobami spędzania wolnego czasu: spektakl "Przesłuchanie" dotyczył cyberprzemocy i uzależnień od "ekranów".  Czy łatwo odnaleźć sprawcę cyberprzemocy, jakie konsekwencje prawne grożą internetowym hejterom? Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne? -  To dylematy bohaterów sztuki, ale też i naszej młodzieży.

• Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

• 12 stycznia w Mrągowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych, klas VII-VIII. W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Ostatecznie nasza szkołą zajęła trzecie miejsce odnosząc dwa zwycięstwa i dwie porażki.

SP Warpuny 0:2 SP Mikołajki

SP Warpuny 0:5 SP nr 1 w Mrągowie

SP Warpuny 4:3 SP Szestno, bramki: Szymański x3, Łuński

SP Warpuny 2:1 SP Piecki, bramki: Szymański x2

Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Rzemieniecki, Gabriel Woźniel, Jakub Chrostowski, Miłosz Szymański, Szymon Trembowski, Wiktor Banach, Krzysztof Łuński.

• Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego STRAŻACKIEGO

• eliminacje gminne

Kolejny sukces naszych uczniów :)

w kategorii klasy I-IV:

3 miejsce – Wojciech Nabakowski – kl IV

w kategorii klas V-VIII:

1 miejsce – Wiktoria Rolnik – kl VIII

2 miejsce – Adam Domian – kl V

3 miejsce – Zuzanna Siwik – kl VI

Wyróżnienie:

Oliwia Krupińska - kl VII

Organizatorem eliminacji gminnych był GOK w Sorkwitach protokół + galeria zdjęć

Gratulujemy!

• Przekaż 1,5% podatku dla szkoły

• Szanowni   Państwo!!!

W tym roku również zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków szkoły o dokonanie 1,5 % odpisu od podatku na rzecz naszej szkoły.

Dzięki Państwu, możliwa jest poprawa komfortu nauki uczniów, stworzenie warunków do rozwijania pasji, zainteresowań oraz osiągania sukcesów.

Korzystajcie z prawa przekazania odpisu w wysokości 1,5 % rocznego podatku, to nic nie kosztuje.

Przekazane przez Państwa środki planujemy wykorzystać na zakup gier korytarzowych.

Rozliczając swoje dochody za rok 2022 każdy może przeznaczyć  1,5 % podatku na naszą szkołę poprzez Fundację Studencką "Młodzi - Młodym".

Przekazując darowiznę na rzecz szkoły należy odpowiednio wypełnić PIT.

1. Nazwa OPP – Fundacja Studencka "Młodzi-Młodym"
            2. Numer KRS 0000270261– z dopiskiem ( w rubryce: „cel szczegółowy”) SP Zyndaki 807
            3. Kwotę 1,5 % podatku
            4. Zaznaczyć pozycję wyrażam zgodę

Prosimy o przekazanie tej wiadomości, w miarę możliwości, swoim bliskim, znajomym, przyjaciołom…

Mamy nadzieję, że nasza prośba o przekazanie podatku na rzecz dzieci z naszej szkoły spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie