• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• 15 września w naszej szkole odbyły się wybory do SU. Spośród 18 kandydatów wyłoniono 8- osobowy skład samorządu. W wyniku w głosowania uczniów największą liczbę głosów otrzymali, a tym samym stworzyli Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2023/2024:

Gospodarz: Michał Parszuta kl.7

z-ca gospodarza: Adam Domian kl.6

członkowie: Lucek Trzciński kl.4

Igor Chorążewicz kl.4

Lena Dajnowska kl.5

Nina Konieczna kl. 5

Madleen Becker kl.6

Kamila Dąbrowska kl.7

Opiekunem SU pozostała pani Katarzyna Jaskulska

• SPRZATANIE ŚWIATA 2023 – „Sprzątanie świata łączy ludzi”

• W tym roku już po raz 30 odbyła się ogólnoświatowa akcja SPRZATANIE ŚWIATA. Jak co roku w naszej szkole, uczniowie wszystkich klas pod opieką nauczycieli, zaopatrzeni w worki, wyruszyli różnymi trasami aby posprzątać Warpuny i Zyndaki. Pozbierano śmieci z dwóch plaż wiejskich, placów zabaw, boiska oraz wszystkich chodników i poboczy przy nich. Oczyszczano przydroża w kierunku Sorkwit, Surmówki i Szymanowa. W akcji brali udział wszyscy uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Po zakończeniu, na wszystkich biorących udział w akcji czekała pieczona kiełbaska, napoje i lody.

K. Jaskulska

• Podziękowanie

• Serdecznie dziękujemy Pani Edycie Dajnowskiej i Pani Agnieszce Ochnik za przekazanie do naszej świetlicy szkolnej fajnych gier i puzzli.

Jeżeli mają Pańswto w domu gry w które już nie gracie a są kompletne i niezniszczone, to również bardzo prosimy o przekazywanie do świetlicy.

Małgorzata Trzeciakiewicz

• WYWIADÓWKA

• Spotkania z wychowawcami odbędą się w dniu 07.09.2023 r. (czwartek) w godzinach:

• godz. 15:30 kl. VIII sala nr 32
            • godz. 16:00 kl. I-III

- kl. I   sala nr 17

- kl. II  sala nr 16

- kl. III sala nr 19

• godz. 16:30 kl. IV-VII

- kl. IV sala nr 1N

- kl. V  sala nr 4S

- kl. VI sala nr 3N

- kl. VII sala nr 32

• Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024

w Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Warpunach z siedzibą w Zyndakach

odbędzie się 4 września 2023 r. o godzinie 9:00

w hali sportowej naszej szkoły.

ROZKLAD__JAZDY__AUTOBUSOW_04.09.2023_r..pdf