• Wyniki konkursu "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"

• 24 marca 2023 r. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.  Gratulujemy wspaniałych wyników 3 uczennicom klasy 8: Hani Jędrzejczyk i Natalii Rolnik za zajęcie ex aequo 4 miejsca oraz Wiktorii Rolnik za zajęcie 3 miejsca. Z Wami Dziewczyny czujemy się bezpiecznie:)!

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

• 16 marca o godzinie 9.00 jak co roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,, Kangur ”. W konkursie wzięło udział 17 uczniów klas II- VIII. Wyniki w czerwcu. Oby naszym się poszczęściło !!!

I. Laska

• ŚWIATOWY DZIEŃ LICZBY PI

I.Laska

• TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 23 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej został rozegrany w dwóch kategoriach klas IV - VI i VII i VIII. W turnieju wzięło udział 13 zawodników i zawodniczek. W młodszej kategorii najlepszy okazał się Jakub Chrostowski, który w finale pokonał Piotra Domurata. Trzecie miejsce zajął Kacper Taraszewski. Tych trzech zawodników otrzymało szanse zagrania w turnieju starszej kategorii, w której również najlepszy okazał się Jakub Chrostowski, który tak samo jak w młodszej kategorii w finale pokonał Piotra Domurata. Trzecie miejsce ziajał Gabriel Woźniel.

W turnieju udział wzięli.
            Michał Szymański
            Piotr Domurat
            Krzysztof Łuński
            Cyprian Ćwik
            Krzysztof Ropulewski
            Kuba Kulesza
            Jakub Chrostowski
            Szymon Szymański
            Kacper Taraszewski
            Teofil Raczyński
            Kinga Romanowska
            Milena Buźniak
            Maja Cekała
            Gabriel Woźniel
            Szymon Trembowski
            Krzysztof Rzemieniecki
            Miłosz Szymański

• KIERMASZ DLA JASIA

• 16 lutego odbył się kiermasz słodkości. Jak zawsze dopisali uczniowie i ich bliscy przynosząc wspaniałe wypieki i desery. Dochód z kiermaszu przeznaczony był na leczenie chłopca o imieniu Jaś. To było smaczne i pożyteczne ukoronowanie Tłustego Czwartku :)

• 31 finał WOŚP

• Dzięki Waszym sercom i wsparciu nasi szkolni wolontariusze zebrali

w tym roku 2520 złotych!!!  DZIĘKUJEMY !!!

• ZABAWA KARNAWAŁOWA

• Nowa galeria ZABAWA KARNAWAŁOWA została dodana do albumu fotograficznego

20 stycznia odbyła się w naszej szkole "Choinka", czyli zabawa karnawałowa polączona z charytatywnym kiermaszem na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Turniejem Piłki Nożnej. Dzięki zaangażowaniu uczniów (brawo nasi animatorzy z klasy ósmej!) oraz rodziców spedziliśmy ten czas na energicznych zabawach po których mogliśmy kosztować słodkich pyszności.  Turniej piłki nożnej wzbogaciła wizyta gości ze szkół
            z Borek oraz Sorkwit, także emocji sportowych w duchu gry fair play nie zabrakło:)

Podczas zabawy został wykorzystany sprzęt #LabolatoriaPrzyszlosci

• SPEKTAKLE PROFILAKTYCZNE

• Uczniowie klas 1-4  mieli dzisiaj okazję do obejrzenia spektaklu "Zaczarowany eliksir". Perypetie dwójki zwierzęcych przyjaciół rozbawiły widownię, ale i pozwoliły na przypomnienie ważnych zasad bezpiecznego zachowania, dobrych manier oraz zdrowego żywienia.   Z kolei chwilę przed feriami uczniowie klas 4-8 mieli okazję do refleksji nad sposobami spędzania wolnego czasu: spektakl "Przesłuchanie" dotyczył cyberprzemocy i uzależnień od "ekranów".  Czy łatwo odnaleźć sprawcę cyberprzemocy, jakie konsekwencje prawne grożą internetowym hejterom? Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne? -  To dylematy bohaterów sztuki, ale też i naszej młodzieży.

• Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

• 12 stycznia w Mrągowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych, klas VII-VIII. W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Ostatecznie nasza szkołą zajęła trzecie miejsce odnosząc dwa zwycięstwa i dwie porażki.

SP Warpuny 0:2 SP Mikołajki

SP Warpuny 0:5 SP nr 1 w Mrągowie

SP Warpuny 4:3 SP Szestno, bramki: Szymański x3, Łuński

SP Warpuny 2:1 SP Piecki, bramki: Szymański x2

Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Rzemieniecki, Gabriel Woźniel, Jakub Chrostowski, Miłosz Szymański, Szymon Trembowski, Wiktor Banach, Krzysztof Łuński.